Консультування вступників відбувається в телефонному режимі відбірковими комісіями факультетів та інститутів контакти

Для реалізації права на вступ за квотою-1, за співбесідою вступникам потрібно з 05 серпня подати підтверджуючі документи в особистому кабінеті вступника за допомогою електронної системи Приймальної комісіїhttps://master.knu.ua.

За результатами розгляду онлайн запиту, вступник подає, для реалізації права на вступ за квотою-1документи особисто в паперовій формі з 13 серпня до 22 серпня (до 18:00); для реалізації права на вступ за співбесідою з 13 серпня по 16 серпня (до 18:00) за адресою просп. Глушкова 4Г (метро Виставковий центр, корпус факультету радіофізики, електроніки та комп’ютерних систем).

Вступники з 13 серпня по 22 серпня подають заяви в паперовій формі до відбіркових комісій факультетів/інститутів у таких випадках:

• для реалізації права на повторне безоплатне здобуття освіти відповідно до Правил прийому;
  • для реалізації права на першочергове зарахування відповідно до Правил прийому;
  • за наявності розбіжностей в даних вступника в ЄДЕБО (прізвище, ім’я, по батькові, дата народження, стать, громадянство тощо) і у відповідному документі про здобуття повної загальної середньої освіти та у сертифікаті зовнішнього незалежного оцінювання;
  • у разі подання іноземного документа про освіту (з 13 серпня по 16 серпня (до 18:00));
  • у разі подання документів іноземцями та особами без громадянства;
  • у разі подання документа про повну загальну середню освіту, виданого до запровадження фотополімерних технологій їх виготовлення;
  • у разі неможливості зареєструвати електронний кабінет або подати заяву в електронній формі з інших причин, що підтверджено довідкою приймальної комісії закладу вищої освіти.

Прийом і перевірка документів у консультаційному центрі для вступників за спеціальними умовами (квота-1, переведення на вакантні місця державного замовлення, співбесіда в Університеті) у вихідні дні 15 серпня з 9:00 до 14:00 і 16 серпня з 9:00 до 18:00 буде проводитися відділом супроводу вступної кампанії за адресою просп. Глушкова 4Г, корпус факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем.

Попередня реєстрація для перевірки документів вступників проводиться на https://master.knu.ua/preparation-of-the-case-of-the-entrant-under-special-conditions

У зв’язку з карантином Центральна Приймальна комісія не здійснює особистий прийом громадян, направити звернення чи отримати консультацію можна за допомогою електронної адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.