Засідання № 7 від 2020-07-15

Порядок денний:

.

Рішення:

1. СЛУХАЛИ:     інформацію заступника голови Приймальної комісії для набору студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста І.В. Ляшенко про затвердження списків переможців очного туру Всеукраїнських олімпіад Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
УХВАЛИЛИ:    затвердити списки переможців олімпіад з біології, хімії, географії, фізики, математики 2020 року:

з фізики

Прізвище

Ім’я

По батькові

  1.  

Антошкін

Кирило

Петрович

  1.  

Бондарчук

Тимофій

Володимирович

  1.  

Борисенко

Юрій

Валерійович

  1.  

Бруцька

Марія

Василівна

  1.  

Ващенок

Дмитро

Олександрович

  1.  

Волинець

Мілена

Павлівна

  1.  

Голопапа

Андрій

Романович

  1.  

Григоренко

Олексій

Олексійович

  1.  

Гринчак

Іван

Валерійович

  1.  

Жирний

Володимир

Ілліч

  1.  

Засєдка

Олексій

Вадимович

  1.  

Іванова

Анастасія

Андріївна

  1.  

Каденко

Вікторія

Леонідівна

  1.  

Кравчук

Ірина

Василівна

  1.  

Кравчун

Микола

Андрійович

  1.  

Кудлай

Олександр

Владиславович

  1.  

Лукіна

Олександра

Романівна

  1.  

Люба

Ольга

Віталіївна

  1.  

Ляшев

Денис

Сергійович

  1.  

Ляшук

Андрій

Анатолійович

  1.  

Мартиненко

Іван

Віталійович

  1.  

Матус

Володимир

Юрійович

  1.  

Моісеєнко

Юрій

Юрійович

  1.  

Мостовий

Кирил

Леонідович

  1.  

Овчаренко

Петро

Олександрович

  1.  

Прокопенко

Володимир

Олександрович

  1.  

Пронякова

Дар’я

Олексіївна

  1.  

Просян

Катерина

Андріївна

  1.  

Редькіна

Валерія

Артурівна

  1.  

Романовський

Назарій

Олегович

  1.  

 Руденок

Тетяна

Андріївна

  1.  

Сейт-Яга

Емір

Ельдарович

  1.  

Сергієнко

Олександр

Олександрович

  1.  

Сидор

Олександр

Андрійович

  1.  

Синиця

Марія

Станіславівна

  1.  

Соколовський

Олександр

Олександрович

  1.  

Третяков

Єгор

Данилович

  1.  

Трофімюк

Христина

Валентинівна

  1.  

Філоненко

Кирило

Сегійович

  1.  

Форостян

Любава

Віталіївна

  1.  

Черказна

Діана

Володимирівна

  1.  

Шередеко

Георгій

Вікторович

  1.  

Шліхтенмайєр

Єгор

Олексійович

з географії

Прізвище

Ім’я

По батькові

  1.  

Бойко

Марина

Валеріївна

  1.  

Волкова

Анастасія

Романівна

  1.  

Дем’яненко

Діана

Ігорівна

  1.  

Деняк

Катерина

Андріївна

  1.  

Киба

Іван

Костянтинович

  1.  

Клименко

Анна

Віталіївна

  1.  

Кочубей

Віталій

Вячеславович

  1.  

Кудряшов

Кирило

Леонідович

  1.  

Кучерявенко

Єгор

Вячеславович

  1.  

Лозінська

Катерина

Анатолівна

  1.  

Лукашенко

Максим

Олександрович

  1.  

Мала

Маргарита

Віталіївна

  1.  

Мартиненко

Радмила

Сергіївна

  1.  

Маширова

Анна

Юріївна

  1.  

Миргородський

Анатолій

Олексійович

  1.  

Неменущий

Назар

Миколайович

  1.  

Пальчевич

Анна

Олександрівна

  1.  

Петренко

Віктор

Андрійович

  1.  

Плебан

Софія

Олександрівна

  1.  

Подобрій

Анна

Павлівна

  1.  

Покалюк

Андрій

Петрович

  1.  

Поліщук

Катерина

Олександрівна

  1.  

Роман

Валентина

Іванівна

  1.  

Руденко

Борис

Євгенійович

  1.  

Сімороз

Олексій

Олегович

  1.  

Сологуб

Денис

Русланович

  1.  

Степанчук

Олександр

Валерійович

  1.  

Сторожик

Дарина

Максимівна

  1.  

Усков

Олександр

Олександрович

  1.  

Фалєєв

Вадим

Григорович

  1.  

Хребтіщева

Ольга

Сергіївна

  1.  

Чубрей

Марія-Анастасія

Юріївна

  1.  

Якимець

Юлія

Вікторівна

  1.  

Яковенко

Марія

Ігорівна

з біології

Прізвище

Ім’я

По батькові

  1.  

Бублик

Світлана

Олександрівна

  1.  

Жека

Сергій

Сергійович

  1.  

Каряка

Сергій

Владиславович

  1.  

Колосенко

Марія

Михайлівна

  1.  

Котіков

Всеволод

Вадимович

  1.  

Лисенко

Лариса

Євгенівна

  1.  

Мешко

Владислава

Володимирівна

  1.  

Мірошниченко

Нікіта

Олександрович

  1.  

Морміль

Олександра

Юріївна

  1.  

Науменко

Олег

Ігорович

  1.  

Підлипенець

Олексій

Олексійович

  1.  

Прудіус

Олена

Романівна

  1.  

Синельник

Максим

Юрійович

  1.  

Скляренко

Ірина

Романівна

  1.  

Терещенко

Антоніна

Арсентіївна

  1.  

Тодоришин

Данііл

Павлович

  1.  

Труфан

Катерина

Сергіївна

  1.  

Шабанова

Марія

Дмитрівна

з хімії

Прізвище

Ім’я

По батькові

  1.  

Біла

Анастасія

Віталіївна

  1.  

Богачев

Арсеній

Романович

  1.  

Бондарчук

Анастасія

Віталіївна

  1.  

Дашко

Максим

Олександрович

  1.  

Думанський

Дмитро

Тарасович

  1.  

Дягілева

Марія

Андріївна

  1.  

Зайченко

Михайло

Олександрович

  1.  

Іванов

Олександр

Дмитрович

  1.  

Казакевич

Юлія

Геннадіївна

  1.  

Косаревич

Антон

Володимирович

  1.  

Кохальський

Володимир

Русланович

  1.  

Криворучко

Тимофій

Дмитрович

  1.  

Максьом

Максим

Вікторович

  1.  

Масюта

Назар

Олександрович

  1.  

Матківський

Станіслав

Миколайович

  1.  

Миронюк

Анна

Андріївна

  1.  

Михайленко

Дарина

Олексіївна

  1.  

Міщенко

Ярославна

Андріївна

  1.  

Пашков

Кіріл

Вікторович

  1.  

Просян

Катерина

Андріївна

  1.  

Рибас

Артем

Олегович

  1.  

Рогальська

Катерина

Олексіївна

  1.  

Романова

Анастасія

Михайлівна

  1.  

Сачок

Ігор

Дмитрович

  1.  

Сачок

Володимир

Дмитрович

  1.  

Синюченко

Дар'я

Вікторівна

  1.  

Сідней

Анастасія

Станіславівна

  1.  

Сіроштан

Іван

Сергійович

  1.  

Слободяник

Андрій

Сергійович

  1.  

Терещенко

Антоніна

Арсентіївна

  1.  

Тітова

Анна

Олексіївна

  1.  

Тодоришин

Данііл

Павлович

  1.  

Токарева

Катерина

Олегівна

  1.  

Цимбалюк

Антон

Ігорович

  1.  

Черевко

Анастасія

Олександрівна

  1.  

Шевченко

Єва

Вікторівна

  1.  

Ярмоленко

Артем

Володимирович

з математики

Прізвище

Ім’я

По батькові

  1.  

Абросімов

Артем

Андрійович

  1.  

Андрєєв

Олександр

Андрійович

  1.  

Антоненко

Ярослав

Олександрович

  1.  

Бакун

Богдан

Георгійович

  1.  

Бараннік

Ольга

Русланівна

  1.  

Бистров

Данило

Володимирович

  1.  

Большаков

Артем

Олегович

  1.  

Большаков

Денис

Олегович

  1.  

Бондаренко

Варвара

Володимирівна

  1.  

Борисенко

Юрій

Валерійович

  1.  

Борисенко

Максим

Володимирович

  1.  

Брем

Марк

Сергійович

  1.  

Василенко

Павло

Олександрович

  1.  

Васін

Богдан

Сергійович

  1.  

Ващенко

Крістіна

Олександрівна

  1.  

Відунов

Роман

Дмитрович

  1.  

Віницький

Андрій

Вадимович

  1.  

Віннічук

Назар

Дмитрович

  1.  

Гарбар

Ярослав

Сергійович

  1.  

Гнибіда

Олексій

Віталійович

  1.  

Гордійчук

Денис

Андрійович

  1.  

Горошко

Андрій

Олександрович

  1.  

Гринчак

Іван

Валерійович

  1.  

Демяненко

Софія

Олексіївна

  1.  

Денисов

Костянтин

Ігорович

  1.  

Ємченко

Данило

Сергійович

  1.  

Жигадло

Андрій

Юрійович

  1.  

Заводник

Владислав

Олександрович

  1.  

Захаріна

Катерина

Сергіївна

  1.  

Захаров

Кирил

Павлович

  1.  

Здебська

Катерина

Сергіївна

  1.  

Касьян

Олександр

Юрійович

  1.  

Катрич

Богдан

Олександрович

  1.  

Кириченко

Олександр

Васильович

  1.  

Кириченко

Єгор

Сергійович

  1.  

Кисельова

Марія

Олегівна

  1.  

Конашенкова

Аксенія

Юріївна

  1.  

Котова

Софія

Григорівна

  1.  

Красовський

Олександр

Ігорович

  1.  

Круть

Максим

Ігорович

  1.  

Кудь

Тетяна

Павлівна

  1.  

Курський

Матвій

Віталійович

  1.  

Кушніков

Дмитро

Вадимович

  1.  

Левіцький

Віктор

Вікторович

  1.  

Лисенко

Поліна

Миколаївна

  1.  

Ліпатова

Анна

Олександрівна

  1.  

Логвинов

Денис

Олександрович

  1.  

Мазніченко

Сергій

Сергійович

  1.  

Макаренко

Максим

Леонідович

  1.  

Маліков

Гліб

Дмитрович

  1.  

Мартинюк

Андрій

Сергійович

  1.  

Марченко

Марк

Костянтинович

  1.  

Масюта

Назар

Олександрович

  1.  

Матвієнко

Євгеній

Олександрович

  1.  

Мацицький

Артем

Олександрович

  1.  

Мацуй

Олексій

Михайлович

  1.  

Мицик

Сергій

Вадимович

  1.  

Мишко

Роман

Андрійович

  1.  

Мініахметов

Марат

Едуардович

  1.  

Місьонг

Владислав

Вікторович

  1.  

Мостовий

Кирил

Леонідович

  1.  

Мулявка

Роман

Андрійович

  1.  

Нєлєпін

Дмітрій

Сергійович

  1.  

Нєстєрова

Олена

Михайлівна

  1.  

Новіцький

Дмитро

Юрійович

  1.  

Панченко

Микита

Павлович

  1.  

Перекопський

Михайло

Андрійович

  1.  

Пилипченко

Богдан

Олегович

  1.  

Поліщук

Олеся

Олександрівна

  1.  

Поляков

Артем

Євгенович

  1.  

Постульга

Євген

Васильович

  1.  

Прощенко

Вадим

Сергійович

  1.  

Редіна

Александра

Денисівна

  1.  

Руденко

Дмитро

Вадимович

  1.  

Русінова

Анна

Олегівна

  1.  

Савельєва

Анастасія

Андріївна

  1.  

Савчук

Софія

Ігорівна

  1.  

Саган

Володимир

Володимирович

  1.  

Садова

Анастасія

Олексіївна

  1.  

Сарана

Софія-Стефанія

Олександрівна

  1.  

Семко

Володимир

Олегович

  1.  

Серебров

Валерій

Володимирович

  1.  

Сидор

Олександр

Андрійович

  1.  

Сорока

Захар

Федорович

  1.  

Стрєльцова

Аліна

Володимирівна

  1.  

Стрішна

Оксана

Юріївна

  1.  

Строчко

Анастасія

Романівна

  1.  

Тищенко

Єгор

Андрійович

  1.  

Тітіков

Артем

Олегович

  1.  

Ткач

Марія

Юріївна

  1.  

Тонкошкур

Ксенія

Геннадіївна

  1.  

Точоний

Володимир

Олегович

  1.  

Третяков

Єгор

Данилович

  1.  

Фисюк

Інна

Анатоліївна

  1.  

Філоненко

Кирило

Сергійович

  1.  

Франков

Олексій

Олександрович

  1.  

Хариш

Богдан

Андрійович

  1.  

Харлан

Олександра

Ігорівна

  1.  

Цинцеус

Андрій

Олегович

  1.  

Чернецький

Роман

Вадимович

  1.  

Чорний

Владислав

Мирославович

  1.  

Шевчик

Ілля

Миколайович

  1.  

Шептуха

Євгеній

Ігорович

  1.  

Шередеко

Георгій

Вікторович

  1.  

Шумар

Борис

Ігорович

  1.  

Яворський

Марк

Володимирович

  1.  

Яковишена

Софія

Василівна

  1.  

Яков'як

Олександр

Вікторович

  1.  

Якубовський

Євгеній

Русланович

  1.  

Ярош

Юрій

Васильович

  1.  

Яценко

Мирослав

Ігорович

2. СЛУХАЛИ:    інформацію заступника голови Приймальної комісії для набору студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста І.В. Ляшенко про затвердження списку осіб та нарахування додаткових балів випускникам Підготовчого відділення (відділ навчання громадян України)  Київського національного університету імені Тараса Шевченка, які виконали вимоги Додатку 2.9. до Правил прийому до Київського національного університету імені Тараса Шевченка у 2020 році.
УХВАЛИЛИ:    затвердити списки осіб, які успішно закінчили Підготовче відділення (відділ навчання громадян України) Київського національного університету імені Тараса Шевченка і мають право на додаткові бали при вступі на спеціальності зазначені в Додатку 2.6., згідно зі списком, наданим заступником голови Приймальної комісії для набору студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста І.В. Ляшенко та оприлюднити список на стендах та офіційному веб-сайті КНУ ім. Тараса Шевченка:

з фізики

  •  
  •  

П І Б

№ Свідоцтва

  •  
  1.  

Бегішева Вікторія Олександрівна

9/20

 
  1.  

Бєлоусов Андрій Олександрович

11/20

 
  1.  

Єгоров Михайло Антонович

38/20

 
  1.  

Козловська Катерина Сергіївна

48/20

з відзнакою

  1.  

Кравчун Микола Андрійович

54/20

з відзнакою

  1.  

Лазуткін Павло Леонардович

62/20

 
  1.  

Мосійчук Кирило Олександрович

78/20

 
  1.  

Нєвєдров Олексій Дмитрович

81/20

 
  1.  

Плюснін Владислав Сергійович

90/20

 
  1.  

Постульга Євген Васильович

91/20

 
  1.  

Серебров ВалерійВолодимирович

99/20

 
  1.  

Сотніков Максим Олександрович

108/20

 
  1.  

Сучкова Єлизавета Іванівна

115/20

з відзнакою

  1.  

ТретяковЄгор Данилович

122/20

 
  1.  

Чорний Владислав Мирославович

134/20

 
  1.  

Чужа Андрій Сергійович

136/20

 

з біології

  •  
  •  

П І Б

  •  
  •  
  1.  

Антонюк Анна Єфимівна

  1.  
 
  1.  

Бабичев Ілля Романович

5/20

 
  1.  

Баличева Катерина Олександрівна

7/20

 
  1.  

Вавріневич Катерина Олександрівна

18/20

 
  1.  

Вауліна Поліна Єгорівна

19/20

 
  1.  

Гнатюк Соломія Іванівна

24/20

 
  1.  

Горбач Даяна Сергіївна

26/20

 
  1.  

Груздєва Дар’я Олексіївна

27/20

 
  1.  

Гук Юлія Олегівна

28/20

 
  1.  

Дегтяренко Станіслав Олександрович

35/20

 
  1.  

Жека Сергій Сергійович

40/20

 
  1.  

Коваленко Софія Олегівна

45/20

 
  1.  

Кремінський Костянтин Семенович

55/20

 
  1.  

Лихачова Олександра Сергіївна

66/20

з відзнакою

  1.  

Любашенко Максим Ігорович

69/20

 
  1.  

Малооков Костянтин Владиславович

73/20

 
  1.  

Мельников Арсеній Ігорович

76/20

 
  1.  

Нестерова Анастасія Андріївна

79/20

 
  1.  

Олєйников Микита Ігорович

85/20

 
  1.  

Прокопенко Всеволод Миколайович

93/20

 
  1.  

Семерников Ніколай Олексійович

97/20

 
  1.  

Сохацька Анна Олександрівна

109/20

 
  1.  

Сударєва Мілана Дмитрівна

112/20

 
  1.  

Токарєва Руслана Ярославівна

119/20

 
  1.  

Ульянова Ясна Андріївна

123/20

 
  1.  

Химорода Яна Павлівна

126/20

 
  1.  

Цимбалюк Антон Ігорович

131/20

 
  1.  

Ширяєва Олександра Павлівна

142/20

 
  1.  

Яковенко Павло Сергійович

144/20

 
  1.  

Яценко Дар’я Андріївна

147/20

 

з математики

  •  
  •  

П І Б

№ Свідоцтва

  •  
  1.  

Бегішева Вікторія Олександрівна

  1.  

з відзнакою

  1.  

Бєлоусов Андрій Олександрович

10/20

 
  1.  

Бобровська Юлія Олександрівна

14/20

 
  1.  

Бондаревська Поліна Олександрівна

16/20

 
  1.  

Волков Іван Олексійович

21/20

 
  1.  

Давидюк Данил Олександрович

30/20

 
  1.  

Дашко Максим Олександрович

34/20

 
  1.  

Деркач Кирило Геннадійович

36/20

 
  1.  

Єгоров Михайло Антонович

37/20

з відзнакою

  1.  

Єфімов Олег Олегович

39/20

 
  1.  

Кашаєв Єгор Олександрович

43/20

 
  1.  

Кашич Марія Сергіївна

44/20

 
  1.  

Козловська Катерина Сергіївна

47/20

з відзнакою

  1.  

Кондрашін Олексій Максимович

51/20

 
  1.  

Кравчун Микола Андрійович

53/20

 
  1.  

Кузьменко Таїсія Олександрівна

58/20

 
  1.  

Кушніков Дмитро Вадимович

59/20

з відзнакою

  1.  

Лазуткін Павло Леонардович

61/20

з відзнакою

  1.  

Ларіонов Володимир Євгенович

63/20

 
  1.  

Ліченко Денис Сергійович

68/20

 
  1.  

Майко Таїсія Георгіївна

70/20

 
  1.  

Макаренко Ростислав Валерійович

72/20

 
  1.  

Малюк Ілля Мирославович

74/20

 
  1.  

Мосійчук Кирило Олександрович

77/20

 
  1.  

Нєвєдров Олексій Дмитрович

80/20

 
  1.  

Новицька Софія Володимирівна

82/20

 
  1.  

Носанчук Олексій Олегович

83/20

 
  1.  

Олеоленко Артем Євгенійович

84/20

 
  1.  

Пасічник Олександр Петрович

87/20

 
  1.  

Пилипович Даниїл Олегович

88/20

 
  1.  

Плюснін Владислав Сергійович

89/20

з відзнакою

  1.  

Решетинський Артем Андрійович

94/20

 
  1.  

Серебров Валерій Володимирович

98/20

з відзнакою

  1.  

Сидор Олександр Андрійович

100/20

 
  1.  

Соколовський Олександр Олександрович

104/20

 
  1.  

Сотніков Максим Олександрович

107/20

 
  1.  

Степанюк Олексій Сергійович

111/20

 
  1.  

Сударєва Мілана Дмитрівна

113/20

 
  1.  

Сучкова Єлизавета Іванівна

114/20

 
  1.  

Торхов Антон Костянтинович

120/20

 
  1.  

Третяков Єгор Данилович

121/20

з відзнакою

  1.  

Хілініч Ростислав Сергійович

127/20

 
  1.  

Чорний Владислав Мирославович

133/20

з відзнакою

  1.  

Чужа Андрій Сергійович

135/20

 
  1.  

Шептуха Євгеній Ігорович

139/20

 
  1.  

Штефан Данило Анатолійович

142/20

 

з хімії

  •  
  •  

П І Б

№ Свідоцтва

  •  
  1.  

Антонюк Анна Єфимівна

2/20

 
  1.  

Галака Богдан Андрійович

22/20

 
  1.  

Гнатюк Соломія Іванівна

25/20

 
  1.  

Гук Юлія Олегівна

29/20

 
  1.  

Дашко Максим Олександрович

33/20

 
  1.  

Зарецький Василь Миколайович

41/20

 
  1.  

Казакевич Юлія Геннадіївна

42/20

 
  1.  

Коваленко Софія Олегівна

46/20

 
  1.  

Кузьменко Таїсія Олександрівна

57/20

 
  1.  

Лещенко Павлина Вадимівна

65/20

 
  1.  

Лихачова Олександра Сергіївна

67/20

 
  1.  

Смусь Діана Анатоліївна

103/20

 
  1.  

Сохацька Анна Олександрівна

110/20

 
  1.  

Усадський Олександр Миколайович

124/20

 
  1.  

Цимбалюк Антон Ігорович

132/20

 
  1.  

Яковенко Павло Сергійович

145/20

 
  1.  

Янушевський Данило Юрійович

146/20